fbpx

[ad_1]

У цій історії йдеться про самогубство. Якщо у вас або у когось із ваших знайомих виникають думки про самогубство, зв’яжіться з службою підтримки самогубств і криз за номером 988 або 1-800-273-TALK (8255).

Зростаюча кількість зневірені батьки привозять своїх психічно хворих дітей до відділень невідкладної допомоги, навіть якщо більшість лікарень невідкладної допомоги не обладнані для надання допомоги, окрім вирішення нагальних проблем безпеки.

Нове дослідження, опубліковане в журналі Pediatrics за березень 2023 року (опубліковано онлайн 13 лютого), проаналізувало базу даних Medicaid і виявило, що понад 26% дітей, які відвідували відділення невідкладної допомоги для проблем психічного здоров’я повторний візит до лікарні протягом шести місяців.

Крім того, лише близько половини цих дітей отримували подальшу психіатричну допомогу протягом 30 днів, йдеться в дослідженні під назвою «Дослідження після екстрених візитів до психіатричних лікарів».

ПЕРЕДОЗУВАННЯ ОПІАТАМИ СЕРЕД МОЛОДІ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ, КОЛИ ШКОЛИ БОРОТЬСЯ З ЕПІДЕМІЄЮ

Провідний автор дослідження, доктор Дженніфер Гоффманн, лікар невідкладної допомоги та доцент кафедри педіатрії в дитячій лікарні Енн і Роберта Х. Лурі Чикагосказав Fox News Digital електронною поштою: «За один візит до швидкої допомоги можна досягти дуже багато».

Вона додала: «Головна мета – визначити рівень психічне здоров’я, яке потребує дитинабудь то стаціонарна психіатрична госпіталізація чи амбулаторне лікування, а також підключити дитину до постійного догляду».

Згідно з новим дослідженням, спостерігається різке зростання кількості дітей, які надходять до відділення невідкладної допомоги з депресією, суїцидальними нахилами, поведінковими кризами та іншими проблемами психічного здоров’я.

Згідно з новим дослідженням, спостерігається різке зростання кількості дітей, які надходять до відділення невідкладної допомоги з депресією, суїцидальними нахилами, поведінковими кризами та іншими проблемами психічного здоров’я. (Tetra Images через Getty Images)

Хоффман вважає, що низькі показники спостереження після візиту в невідкладну допомогу є показником зламаної системи психічного здоров’я дітей.

Дані дослідження ґрунтувалися на вибірці з 28 551 дитини у віці від 6 до 17 років, які перебувають у програмі Medicaid і які відвідали відділення невідкладної допомоги у зв’язку з психічним здоров’ям у період з січня 2018 року по червень 2019 року.

ПОПЕРЕДЖУЮЧІ ОЗНАКИ САМОГУБИСТУ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПРОФІЛАКТИКУ, ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ЯК ВИРІШИТИ ЦЮ ПРОБЛЕМУ

Три чверті цих дітей мали більше ніж один діагноз психічного здоров’я, але для цілей дослідження кожному було присвоєно один.

Тридцять дев’ять відсотків мали депресивні розлади, 25,1% мали контроль імпульсів або поведінкові розлади, 14,2% мали травми чи стресові розлади, 8,2% завдавали собі шкоди і 13,5% мали інші захворювання.

Криза психічного здоров’я дітей напружує систему

Пандемія COVID викликало широко визнану кризу психічного здоров’я.

У період з березня 2020 року по жовтень 2020 року дані CDC показують, що відвідування відділень невідкладної допомоги, пов’язаних із психічним здоров’ям, зросло на 31% для дітей віком від 12 до 17 років і на 24% для дітей віком від 5 до 11 років порівняно з попереднім роком.

"Ми допомагаємо стабілізувати стан дітей, які перебувають у неминучій небезпеці," сказав один дитячий лікар невідкладної допомоги, "але врешті-решт їм потрібно потрапити на амбулаторне лікування для психотерапії або тривалого лікування депресії або будь-якого з цих речей."

«Ми допомагаємо стабілізувати стан дітей, які перебувають у неминучій небезпеці, — сказав один педіатр із невідкладної медичної допомоги, — але врешті-решт їм потрібно пройти амбулаторне лікування для психотерапії чи лікування тривалої депресії чи будь-якого з цих речей». (REUTERS/Майк Блейк)

Доктор Анна К. Макфарлін працює в педіатричній невідкладній медицині в дитячій лікарні Нового Орлеана.

Вона сказала, що помітила різке збільшення кількості дітей, які надходять до відділення швидкої допомоги депресія, суїцидальні нахили, поведінкові кризи здоров’я та інші проблеми психічного здоров’я.

«Зрештою, ми лікарі невідкладної допомоги та педіатри, а не психіатри».

«Я вважаю, що найбільша помилка полягає в тому, що ми можемо вирішити проблему або розпочати лікування у відділенні невідкладної допомоги», — сказав доктор Макфарлін у телефонному інтерв’ю Fox News Digital.

«Зрештою, ми лікарі невідкладної допомоги та педіатри, а не психіатри. У лікарні дійсно є психіатр, який приходить на певну частину дня, але недоступний 2/47 у реанімації».

У НАС ПРОБЛЕМА З ДІВЧАТКАМИ-ПІДЛІТКАМИ: DR. МАРК ЗІГЕЛЬ АНАЛІЗУЄ «ШОКУЮЧУ» ЗВІТ ПРО ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я ПІДЛІТКІВ CDC

Така ситуація досить стандартна по всій країні, сказав лікар.

Тим не менш, якщо є безпосередня проблема безпеки — наприклад, діти погрожують завдати шкоди собі чи іншим — доктор Макфарлін сказав, що швидка допомога може допомогти полегшити відповідне лікування, але це не обов’язково забезпечує таке лікування.

У період з березня 2020 року по жовтень 2020 року дані CDC показують, що відвідування відділень невідкладної допомоги, пов’язаних із психічним здоров’ям, зросло на 31% для дітей віком від 12 до 17 років і на 24% для дітей віком від 5 до 11 років порівняно з попереднім роком.

У період з березня 2020 року по жовтень 2020 року дані CDC показують, що відвідування відділень невідкладної допомоги, пов’язаних із психічним здоров’ям, зросло на 31% для дітей віком від 12 до 17 років і на 24% для дітей віком від 5 до 11 років порівняно з попереднім роком. (iStock)

«Це не те, що рвана рана, яку я можу зашити, виправити й відправити тобі в дорогу», — сказала вона.

«Це схоже на звернення до ортопеда з проблемою серця — ми просто не такі лікарі. Ми допомагаємо стабілізувати стан дітей, які перебувають у неминучій небезпеці, але зрештою їм потрібно пройти амбулаторне лікування для психотерапії або ліки від тривалої депресії або будь-яка з цих речей».

Доктор Макфарлін сказала, що вона усвідомлює, що це може бути розчаруванням як для лікарів, які хочуть допомогти цим сім’ям, так і для батьків і дітей, які відчувають, що у них немає інших варіантів.

Проблема з «доступом до служб психічного здоров’я в громаді»

Експерти сходяться на думці, що подальша психіатрична допомога є ключовою після відвідування невідкладної допомоги, але дослідження Гофмана показало, що більшість дітей не отримували її протягом 30 днів.

КОРИСТУВАЧ REDDIT ЗАПИТУЄ, ЧИ ВІН БИВ НЕПРАВИЙ, ЩО «ПОЗБУЛИСЯ» ПРИЙОМНОГО ПІДЛІТКА ПІСЛЯ КРАДІЖКИ ПРЕПАРАТУ ПРОТИ КАШЛЮ

«Це свідчить про те, що діти та сім’ї мають труднощі з доступом до психіатричних послуг на рівні громади після візиту в невідкладну допомогу», — сказав д-р Хоффманн.

“Сім’ї можуть повернутися до відділення невідкладної допомоги, тому що їм більше нікуди звернутися, щоб отримати психіатричну допомогу, якої потребує їхня дитина”.

"Ми допомагаємо стабілізувати стан дітей, які опинилися в неминучій небезпеці, але зрештою їм потрібно пройти амбулаторне лікування для психотерапії чи лікування тривалої депресії чи будь-якого з цих речей," сказав один професіонал.

«Ми допомагаємо стабілізувати стан дітей, які опинилися в неминучій небезпеці, але зрештою їм потрібно пройти амбулаторне лікування для психотерапії або лікування тривалої депресії чи будь-якого з цих речей», — сказав один фахівець. (iStock)

Іншою причиною відсутності подальшого спостереження є нестача спеціалістів із психічного здоров’я.

Дані Американської академії дитячої та підліткової психіатрії зі штаб-квартирою у Вашингтоні, округ Колумбія., показує, що в США на кожні 100 000 дітей припадає лише 14 дитячих і підліткових психіатрів.

Ця нестача призводить до тривалого очікування.

Згідно з даними Національної ради з питань психічного благополуччя Вашингтона, округ Колумбія, середній час очікування на послуги психологічного здоров’я становить 48 днів.

Лише близько половини дітей, які відвідують відділення невідкладної допомоги з приводу психічних проблем, отримують подальшу допомогу протягом 30 днів.

«Ставки оплати та відшкодування витрат на психіатричні послуги надто низькі», — сказав доктор Хоффманн.

«Через це надто мало людей виходять на цю сферу. Ставки відшкодування Medicaid мають бути збільшені, щоб залучити та утримати фахівців із психічного здоров’я».

Розширення послуг психічного здоров’я?

Оскільки психічне здоров’я дітей погіршується, а розрив між постачальником послуг і пацієнтом збільшується, доктор Хоффманн сказала, що вона хотіла б, щоб воно покращилося доступ до телемедицини розширення служб психічного здоров’я в школах і кабінетах педіатрів.

Провідний автор нового дослідження з охорони здоров’я дітей хотів би бачити розширення послуг з психічного здоров’я в школах і кабінетах педіатрів.

Провідний автор нового дослідження з охорони здоров’я дітей хотів би бачити розширення послуг з психічного здоров’я в школах і кабінетах педіатрів. (iStock)

«Нам терміново потрібні додаткові федеральні інвестиції для формування кадрів у сфері психічного здоров’я та розширення послуг на рівні громади, які зосереджуються на профілактиці, ранньому виявленні потреб психічного здоров’я та ранньому лікуванні», – сказала вона.

«Це запобіжить кризовим ситуаціям у молоді, які призводять до відвідування відділень невідкладної допомоги».

У США на кожні 100 000 дітей припадає лише 14 дитячих і підліткових психіатрів.

Наприклад, Програма доступу до дитячої психіатричної допомоги спрямована на з’єднання лікарів первинної ланки з дитячими психіатрами для консультацій по телефону, щоб діти могли отримати необхідну допомогу у знайомому та зручному місці.

Деякі лікарні роблять нові кроки

Деякі лікарні вживають заходів для розширення та покращення своїх пропозицій щодо психічного здоров’я.

У 2020 році дитяча лікарня Нового Орлеана відкрила вісім відділень поведінкового здоров’я у своєму відділенні невідкладної допомоги, призначених для оцінки діти та підлітки з поведінковими та психічними потребами.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ХІРУРГ ЗІЗНАЄ ДІТЕЙ ДО 13 РОКІВ І МЕНШЕ ДЛЯ ДІТЕЙ БУТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Капсули схожі на «безпечні кімнати» з безпечним приватним доступом, спеціальними меблями та іншими функціями, які забезпечують найкращий догляд за пацієнтами.

Національна дитяча лікарня в Колумбусі, штат Огайо, також відкрила спеціальне відділення невідкладної психіатричної допомоги, а Дитяча лікарня Коннектикуту, розташована в кількох місцях по всьому штату Коннектикут, має відділ спостереження за поведінковим здоров’ям у складі невідкладної допомоги.

Нове дослідження показало, що необхідні додаткові дослідження, щоб зрозуміти якість психіатричної допомоги, яку отримують діти в умовах невідкладної допомоги та подальшого лікування.

Нове дослідження показало, що необхідні додаткові дослідження, щоб зрозуміти якість психіатричної допомоги, яку отримують діти в умовах невідкладної допомоги та подальшого лікування. (iStock)

Дитяча лікарня Лур’є в Чикаго також планує відкрити відділення спостереження за поведінковим здоров’ям на п’ять ліжок.

Хоча д-р Хоффманн вважає, що наявність спеціального приміщення в лікарні для вирішення негайних потреб психічного здоров’я є хорошим кроком, вона сказала, що це не вирішить проблему обмеженого доступу до громадських ресурсів психічного здоров’я.

Її дослідження також показало, що необхідні додаткові дослідження, щоб зрозуміти якість психіатричної допомоги, яку отримують діти в умовах невідкладної допомоги та подальшого лікування.

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ОТРИМАТИ ПРОГРАМУ FOX NEWS

«Дітям, які безпечно залишають відділення невідкладної допомоги, необхідно організовувати постійне спостереження в громаді», – сказала вона.

Вона додала, що, на її думку, «ми повинні закликати політиків збільшити федеральне фінансування, щоб гарантувати всім дітям доступ до психіатричних послуг».

Fox News Digital звернувся за коментарем до ACEP, Американського коледжу лікарів невідкладної допомоги зі штаб-квартирою в Ірвінгу, штат Техас.

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ПІДПИСАТИСЯ НА НАШУ РОЗСИЛКУ ЗДОРОВ’Я

«Лікарі невідкладної допомоги можуть допомогти під час кризи психічного здоров’я, але ми часто розчаровані, оскільки знаємо, що можна зробити більше», — сказав президент ACEP Крістофер С. Канг, доктор медичних наук, член Американського коледжу лікарів невідкладної допомоги.

«Можливості для подальшого догляду та послуг надто часто є відсутньою частиною рівняння», – додав він. «Збільшення ресурсів для охорони психічного здоров’я може запобігти надзвичайним ситуаціям і ліквідувати небезпечні прогалини в догляді за вразливими пацієнтами».

[ad_2]

Source link